| Ionutz a întrebat:

Cum pot castiga monede hi5?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AI GRESIT JUST ME, monedele se pot si castigahee hee eu mai am 2 monede...am avut 200 la un moment dat. Si nu am cumparat nimic.

15 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

Prin urmarirea programelor de advertisement dar sincer, nu prea ai ce castiga. In mare parte iti ofera coins in momentul in care cumperi ceva de pe un site, sau testezi programe.

| DexTer a răspuns:

Monedele se cumpara...

| pink07 a răspuns:

Se cumpara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monedele se cumpara nu ai ckum alt fel love strucklove struckX:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot castiga monede hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai cumparat. atunci cum ai castigat cele 200 de monede? Te rog ajuta-ma si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click sus pe hi5 unde scrie 0 monede si te joci pe jocuri pentru. a castiga. eu am 260 de monede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi tipu/tipa care care a castigat monede, cum asa? cum ai castigat? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalezi bara de meniu hi5happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se castiga la jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu joci jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era la un moment dat un chestionar si daca il faceai primeai monede, dar acum nu mai e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici-un raspuns imi pare rau ionutz
ma scuzi bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 3 monede am avut 10 da nu stiu cum le-am obtinut... poate pentru. ca ma joc mult pe barn buddy.

| justblondu a răspuns:

Vițel înțărcat, a cărui limită de vârstă variază, după regiuni, între câteva luni și doi ani