| 42002 a întrebat:

Cum pot face sa nu mi se mai cunoasca sfarcurile prin bluza, tricou, maieu? Fara sutien!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește o bustieră de calitate!
Pa, pa.

| Duucu a răspuns:

Lasă așa, e mai sexy.

| DarkBlood32 a răspuns:

Ce naşpa că n-am păr lung laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehehe, și tu ai o problemă cu asta?
Eu pur și simplu îmi dau drumul la păr(că-i lung) și nu se mai cunoaște, nu așa tare.
Dacă ai părul lung, fă și tu așa.
Altceva nu mai știu. sad

| CMaria21 a răspuns:

Poti purta bustiera!

| Fayree a răspuns:

~ Poarta ceva mai larg. Fundita? puppy dog eyes :*.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu ai ce sa faci, asta e, dar e bine, nu-i o mare problema...big grin

| Mytsaa a răspuns:

De ce sa nu se cunoasca?tongue Esti sexi asabig grin Incearca cu bustiera, daca nu vrei sutien desi sunt si sutiene fara burete pe care le poti purtahappy

| aspravsgrapmRox a răspuns:

Cumpara-ti o bustiera e maxim 10 lei.

| Toma_Gabriel_1991 a răspuns:

Nu poti, mai ales daca maieul este mulat... Nu este ceva bizar. multor baietii le place asta.

| Shiftyyy a răspuns:

Iti poti pune o bucata de vata sau ceva...