| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Cum pot face un film cu foarte multe efecte speciale adica :filmul sa se miste cu incetinitorul in unele momente, sa fac o portocala sa explodeze, etc! Cel mai bun raspuns primeste

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Adobe After effects. Cauti tutoriale despre folosire pe videocopilot.com sau tutorialized.com

| nuamPleaca a răspuns:

Sony Vegas... dar iti zic din propria experienta : este ffff greu!

| Goblinoid a răspuns:

Cele mai bune programe de facut filme sunt Sony Vegas si Final Cut, explozii poti face in Adobe Fireworks, nu sunt foarte realiste dar este usor de folosit iar efecte speciale bune in Maya sau 3D Max dar este foarte greu.

| BossPC33 a răspuns:

Sony vegas, final cut, Adobe fireworks, maya, 3d max...asculta este foarte greu cerei ajutorul unui specialist sfatul meu succes!