| LoveCocktails a întrebat:

Ce efecte speciale are filmul "Sanctum"? happy Mersi

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

De acord cu unii de aici deşi, spun că nu e greu de crezut că se poate ajunge după vizionarea acestui film, la tratamentul unor astfel de afecţiuni(?), pentru cei care au probleme si cu sinusurile, iar alţii ca mine ar trebui să fie mai reticenti pe viitor, chiar dacă îl văd la cele mai înalte standarde, cu imagine HD si sunet 6ch. Bile albe sau bule de oxigen găsim şi în filmul de faţă nu cu duiumul adică, imagini superbe ale unor peisaje, scene ale unor peşteri sunt singurele motive de bucurie, pe care dacă stau bine să înţeleg le găsesc cu uşurinţă si pe alte canale ale televiziunilor în domeniu, că în rest acţiunea filmului si alte calităţi cinematografice sunt "apă de ploaie", vizibil de slab eşalonate, greoaie prin exprimare, probabil anumite scene şi faza cu taiatul urechii vazută 3D ar mai înbuna simţul olfactiv, actorii sunt fără expresie, parcă amorţiţi de temperatua subteranului.
Sper că cei care îl vor vedea să nu se lase păcăliţi la început că, producătorul e meşterul Cameron, părerea mea, abureala «avatarismului» a mai dispărut din multe zone infectate şi cred că nu e cazul.