| ydod a întrebat:

Cum pot invata BeatBox? Dau

Răspuns Câştigător
| HubbleBlue a răspuns:

Pe youtube cauti beatbox si iti arata mai multi

8 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Uita-te pe internet!

Si vei invata!

Succes!

| Christinne8 a răspuns:

Ascultand, inveti.
Cauta pe youtube filmulete, si vei invata.happy

| AidaAmaranta a răspuns:

Tresa ai in sange happy dar.este adevraat daca prinzi repede. pori sa te uiti si pe yt. happy

| JustMelavJustMe a răspuns:

Simplu de pe net sau you tube.cel mai bun... te uiti la filmele de prezentare sau ce arata si incerci sa imiti.cred ca te-ai prins singur de asta.numai bine!

| Maryanoo a răspuns:

De exemplu, concurentul de la show-ul "Romanii au talent" de pe ProTv a invatat in mare parte de pe Youtube, se inregistra apoi cu telefonul, se asculta singur si se corecta

| ydod explică:

Da... am invatat un pic. care vrea funda?

| Beatbox_Alexuu_1996 a răspuns:

Cauta pe youtube Beatbox tutorial... si o sa inveti eu asa fac si intr-un an am invatat toate sunetele posibile pana acum la beatbox. sau daca nu intelegi vara asta ma apuc eu de tutoriale si o sa ti le trimit. Funda?

| ydod explică (pentru Beatbox_Alexuu_1996):

Am dat deja funda (scuze)... daca ai putea sa imi dai tutorialele tale ar fi. misto big grin