| NarutoSasuke46 a întrebat:

Cum pot lipi postere pe perete fara sa stric zugraveala? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Bucur_Cristian_1993 a răspuns:

Este de cumparat la magazinele mari un fel de plastelina, guma de lipit

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu orice incerci, cind le scoti tot se vede. Poate cu ceva ce afecteaza mai putin. Scotch?

| suMRed34 a răspuns:

Poti sa incerci cu niste pioneze pe care sa le bati foarte putin in perete.

| kidDiana a răspuns:

Buna,eu am avut un calendar mare pe perete, iar cand s-a terminat anul am ramas cu o fila si am lipit pe ala posterele..eu am lipit cu bucatele de hartie posterul de foaia calendarului, astfel incat sa nu stric nici posterul, dar ai grija sa nu fie un lipici foarte bun, ca sa le poti dezlipi dupa! Funda? (daca nu intelegi cum am facut ma poti intreba)