| Ziiziii a întrebat:

Cum pot lua legatura cu cineva drag? Nr de tel nu am, pe mess nu mai intra si sta departe de mine ffffff mult. Ce sa fac?cryingHELP ME!

Răspuns Câştigător
| eu17 a răspuns:

Salut. daca ii stii adresa de mail, si e aceeasi, dar stii ca nu mai intra pe mess da-i un mail sau daca ii stii adresa de acasa trimite-i o scrisoare! o zi buna!

1 răspuns:
| Dannyjj a răspuns:

1. Dacă ştii adresa, atunci cu o scrisoare prin care ceri numărul de telefon sau ID-ul de mess.
2. Ia legătura cu o rudă/vecin/cunoştinţă care poate să îl/o contacteze.