| YagamiLight a întrebat:

Cum pot pune la poza de la profil (TPU) o poza animata? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Dai la editare profil si jos de tot scrie asa:
Schimba-ti imaginea de profil dai browse apoi alegi imaginea din calculatorul tau si apoi salveaza modificarile.

Sper ca am fost de ajutor.Pa,pa

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intri la ''editare profil'' si jos de tot in pagina ai ''Selecteaza imagine profil'' clik pe rasfoire si incarci o poza din computer pe profilul tau. Pentru poza de profil animata descarca de aici:
http://www.tpu.ro/......ai-multor/

Bafta!

| CM7YRE a răspuns:

Ai nevoide de o poza deja animata, adica.gif si o uploadezi ca imagine de profil.

| FoarteLetargic a răspuns:

Editare profil->Selecteza imagine profil->Salveaza profilul
Funda?happy

| Bacteriuță a răspuns:

Cred ca o pui ca pe o simpla imagine. o selectezi, si gata.

Răspuns utilizator avertizat
| YagamiLight explică:

Cu placere LeXy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la editeaza profil ( Pe partea stanga a ecranului ) scrie mai jos, gasesti tu. asa, dai jos la pagina dupa ce ai dat, si scrie ceva gen Browser, si cauti in pc`ul tau si pui o poza. pe care o vrei tu. simpla sau animata!
Bafta. sper ca te-am ajutat happy
Funda?

| ILoveMe2 a răspuns:

Lol~~~Eu am pus-o dar nu apare

| ILoveMe2 a răspuns:

Eu am pus-o dar nu apare

| Peth a răspuns:

Dai la editare profil si mai jos scrie alege fisier. Selectezi poza dorita si dai salvare (sub Alege fisier).