| Aries90 a întrebat:

Cum pot pune muzica pe profilul hi5? Cu noua versiune nu mai merge, in sensul ca nu imi incepe melodia direct cand intru pe profil. Multsumesc anticipat :*

5 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

Poi dupa youtobe, copiezi codul melodiei de acolo de sus(dreapta) si il pui la,, about me'' sau
Http://www.mixpod.com/
La " Popular Playlist Skins" iti alegi skinul =>> cauti melodia dorita =>> odata gasita apesi pe "plusul" din dreptul ei =>> Save playlist si cam atat. Iti poti personaliza playlistul din "customize" : -> Skins

->Colors and Style

-> Settings

| smileyface a răspuns:

Problema apare de cand preiei embedul de pe alte siteuri. Ar trebui sa aiba o optiune "Autoplay" pe care sa o poti bifa, dupa care copiezi embedul pe hi5.

| danaalexandra00 a răspuns:

Intri http://www.mixpod.com/signup.php iti faci un cont apoi dai la "Create a playlist" si la 1.alegi ce melodii vrei apoi la 2.alegi skinu` apoi culoarea si la 3. titlu, gen si apoi dai la "Save" apoi vei primi un cod.primul va fi pentru myspace.si dai la hi5 si acolo este explicat totu`... sper ca iti este cu folos :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mixpod.com/ e cel myy bun...:D

da cine imi zice si mie cum pot sa sterg muzica pusa pe hi5 d p Http://www.mixpod.com/? pliz...raps p id-ul : camelya_dolcik97@yahoo.com:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mixpod.com/ e cel myy bun...:D

da cine imi zice si mie cum pot sa sterg muzica pusa pe hi5 d p Http://www.mixpod.com/ ? pliz...raps p id-ul : camelya_dolcik97@yahoo.com:D