| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune poze pe heyo.ro? Am incercat dar nu se primeste. Dau fundita la cel care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| HEYO.ro a răspuns:

@cristalincik: Momentan se lucreaza la site, mai facem niste schimbari tehnice, de aceea s-ar putea sa nu functioneze. In plus, poate fi de la setarile browser, daca securitatea este setata ca fiind ridicata, atunci s-ar putea sa nu mearga. Incearca si pe un alt browsre, sa vezi daca merge.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Asigura-te ca e. jpg

Abh
| Abh a răspuns:

HEYO, mai lucrati la site-ul ala, uite ca unul din cele mai folosite formate de poze pe internet e png-ul, dar la voi nu scrie nicaieri ce tipuri de poze acceptati. Si ajunge lumea in situatia puberei de mai sus, sa nu se primeasca poza happy

| powergirl a răspuns:

Se poate dar cauta o poza mai mica sa nu aiba asa multi pixeli si o sa iti intre

| HEYO.ro a răspuns:

Buna! Ca sa pui o fotografie pe Heyo.ro, asigura-te ca este in format. jpg,. jpeg sau. gif. Daca nu functioneaza, scrie-ne pe adresa contact@heyo.ro si da-ne mai multe detalii despre ce se intampla, ca sa investigam si sa rezolvam problema. Noi am testat si functioneaza optiunea de adaugare a imaginilor in album si la competitii.

| mean a răspuns:

Pun o poza de mai bine de 15 min. si pina acum imi arata 0%.