| LysaLysa a întrebat:

Cum pot pune comentarii cu poze pe www.ladypopular.ro pentru ca am incercat in toate modurile, dar n-a mers niciunul! Ma puteti ajuta?

Astept raspunsuri :*! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ellena_7672 a răspuns:

Pai da-i pe o imagine care vrei tu si dupa dai click dreapta pe ea si dai copiaza adresa URL, apoi te duci acolo unde trebuie sa lasi comentariu si dai acolo unde scrie "imagine" sh dai paste intre "=" si "]". Apoi dai la adauga comentariu si iti arata imaginea. Sper ca ti-am fost de ajutor happy. Funda?batting eyelashes

| Mariuca4562 a răspuns (pentru Ellena_7672):

Mersi si pe mine m-ai ajutat

4 răspunsuri:
| BeBBeN1SR a răspuns:

Ai incercat html?

< img_src="html://www.adresa-poza.ro/nume-poza.jpg"_width="100"_height="20" >
Unde este spatiu, sterge, si unde este _ inlocuieste cu spatiu.
merge orice tip de extensie: in loc de jpg, pui png, gif sau orice alt format este poza ta, dar asigura-te ca poza pe care vrei sa o trimiti in comentariu este urcata pe un site. Poti urca pe: imageshack.
Daca vrei sa adaugi si link, adauga < a_href="http://adresa-dorita.ro" > (la fel, sterge spatiile si in loc de _ baga spatiu)
Uite, exemplu:

| mariutza03 a răspuns:

Oke si eu ma joc lady popular si chiar vreau sa vad cum sa pun poza la un comentariu dar ori sunt oarba ori nu stiu. dar oricum nu vad niciun = sau `` deci ce sa fac?

| LuisaAna2002 a răspuns:

Sunt niste siteuri unde sunt tot felul de imagini..etc
si de acolo copiezi URL..imi ziceti cateva_?