| GamerulAlex a întrebat:

Cum pot pune raspunsuri la intrebari?

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Pentru a raspunde unei intrebari puse de un alt membru al TPU este suficient sa dai click pe butonul portocaliu "Raspunde!" din dreptul intrebarii respective. In cazul in care intrebarea respectiva inca nu a primit niciun raspuns, butonul va afisa textul "Raspunde primul!", pe fundal rosu. Daca nu esti logat, ti se va cere sa te loghezi sau sa optezi pentru crearea unui cont pe TPU.ro, iar raspunsul tau va fi atribuit acelui cont. Dupa aceasta, formuleaza raspunsul si da click pe "Raspunde".
Pentru mai multe detalii:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#04
Numai bine!:)

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Alegi o categorie, selectezi întrebarea și scrii răspunsul în chenar, după care dai pe Răspunde.Bineînțeles, trebuie să fi logat.

| Iuliana186 a răspuns:

Bună.
1. Te loghezi pe contul tău.
2. După ce te-ai logat, îţi va apărea o pagină, plină cu întrebări.
3. Dai clik pe o întrebare. Ţi se va deschide pagina cu întrebarea respectivă, şi îţi va apărea chiar sub ea un chenar portocaliu.
4. În chenar scrii răspunsul la întrebare, apoi trebuie să apeşti pe butonul "Răspunde".
5. Apoi cunfirmi publicarea apăsând "Doresc să-l public" şi atât!

Fundă?

| DolceChrs a răspuns:

Trebuie să fii logat, apoi te duci la întrebarea respectivă și. răspunzi în rubrica specială.