| SnicK a întrebat:

Cum pot pune un video pe youtube pe intreg ecran...adica...intelegeti voi sunt multe videouri acum dreptunghiulare. dar amele raman tot patrate.

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

Cea mai buna rezolutie pentru playerul actual este 640x360. Nici cu formatul HD nu o sa acoperi toata suprafata playerului, am descoperit asta de curand. Esti AMV maker?

1 răspuns:
| UnderGroundForMe a răspuns:

Dai 2 clik pe videoclip si vezi daca merge daca nu merge inseamna ca nu iti merge tine fundita pls