| mTw a întrebat:

Salut
Cum pot face programele acestea de la bara de start patrate ele sunt dreptunghiulare?
http://i.imgur.com/fn5TpMl.png

Fundă

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Click dreapta pe taskbar [bara de start] apoi properties, pe undeva ai taskbar buttons si selectezi always combine!

| MasterGamer1995 a răspuns:

Da click dreapta pe Task Bar(Bara de jos) dupa da click pe properties (proprietati)
Ai Taskbar Appearance si mai jos ai Taskbar buttons (butoanele, taskuri-le taskbarul-ui, nu stiu exact) da click acolo si selecteaza Always Combine (Combina mereu, oricum, e prima optiune)
Sper ca ti-am facut ziua mai frumoasa :3