| mona01 a întrebat:

Cum pot pune un videoclip pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| MoNyKa66 a răspuns:

Deci daca ai cont nu mai trebuie facut cont, dar daca nu ai nu poti baga.Tu trebuie sa ai peste 18 ani ca sa iti poti face un cont, dar poti sa nu-ti pui data originala. Dupa ce te loghezi, iti apare acolo duoa variate "Browse" si "Upload", bine inteles, daca iti traduce pc-ul nu mai trebuie sa le citesti alea in engleza, apoi dai pe al doilea "Ulpoade". Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

8 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Mai intai ai nevoie de un cont si sa fi online(pe youtube), iar sus, in dreapta searchului scrie "Upload"/"Incarcati"(daca ai google chrome si iti traduce in romana).Iar apoi e usor si iti poti da seama.

| Roxin a răspuns:

Iti faci un cont apoi dai upload si video-ul o sa apara pe pagina ta personala, va fi aprobat si apoi va fi public.O zi bunahappy

| WeedGamer a răspuns:

Iti faci cont, intri pe cont, iar langa bara de search scrie "upload".Dai click pe upload, iti alegi fiesierul din calculator si gata.

| MirunaSelena a răspuns:

Hei happy Pai, trebuie sa ai cont, iar dupa ce ti-ai facut cont sus, in coltul din dreapta iti scrie exact asa : ''Browse | Upload''. De aici e simplu : dai la Upload, iti alegi videoclipul pe care vrei sa il incarci, astepti sa se incarce si urmezi pasii. Sper ca ti-am fost de ajutor happy O zi buna!

| Iulia_6860 a răspuns:

Trebuie sa ai cont pe google, dupa ce ai creat contul te poti loga pe youtube si iti poti incarca(upload your video)videoclipul

| GeOrgiana_iOana_1998 a răspuns:

Pai primul pas este sa te loghezi
al doilea pas este sa dai la incarca sau uploand
altreilea pas iti va scrie sa incarci un videoclip de pe calculatorul tau sau sa te filmezi cu camera video
al patrulea pas este sa denumesti videoclipul si sa spui ce categorie este
muzica video film etc, apoi dai salveasa modificarile facute si iti va aparea acolo codul de la videoclip intr-un chenar verde si apoi apaesi pe el si te duce la videoclipul tau
si al cincelea pas este sa te bucuri de videoclipul tau adica sa ii faci publicitate!
pentru a te loga nu trebuie sa platesti este gratis!
Sper ca raspunsul meu sa te ajute!

| bL00dYGirl a răspuns:

Trebuie sa ai cont si sa te loghezi happy dupa ce ai intrat pe cont, sus unde dai search, chiar in dreapta scrie incarcati happy

| Cojocar_Sorin_1973 a răspuns:

Cum pot pune un videoclip pe youTube