| Selena_9549 a întrebat:

Cum pot face un videoclip pentru a il pune pe youtube?

15 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Ca sa il pui pe youtube in primul rand trebuie sa ai un cont. Apoi filmuletul de preferabil sa fie in format mpeg4 pentru ca se uploadeaza mai repede. Daca nu e in format mpeg4 foloseste Any VideoConverter ca sa il transformi in formatul respectiv (este un soft free ). Vezi ca fillmuletul nu trebuie sa aiba mai mult de 10 minute.
Sper sa iti fie de folos, daca mai ai nelamuriri posteaza aici.

| Bruneta_Indianca_1980 a răspuns (pentru cosmon):

Cum sa-mi fac si eu un video clip pe yotube

| M4RK a răspuns:

Cu programul windows movie maker-start>programs>windows movie maker

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...pai depinde de videoclip...cu tel mobil, cu aparat, cu diverse programe...fii un pic mai explicita si te ajut cu cea mai mare placere... te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteazama la e-mail danyel_jupanu93 iti traba cateva prg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceas intrebare o am si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu cum poti pune dar stiu cum poti pune cintece de pe youtube pe Odnoklassniki daca ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows movie maker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa faci un clip cu photodex?

| Costea_Ionut_1992 a răspuns:

Deci daca vrei sa filmezi un joc ei un program de filmare (recomand fraps) si apoi ei un program de editare windows movie maker, Sony vagas faci con YouTobe si il uploadezi

| Mitzy_3476 a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva eu stiu cum sa-l faci.Muzica o pui la o combina(nu frigorifica) sau un casetofon, cu conditia sa aiba sunet cel putin pana la 40-50, reglezi sunetul si apoi incepi.Nu e nevoie de nici un program...il filmezi normal,doar ca, dupa ce ai terminat il incarci pe youtube, dar am auzit ca poti sa adaugi niste efecte speciale!