| strengaritzza a întrebat:

Cum pot sa creez un anunt pe facebook? Trebuie platit? Va rog mult, sa imi dea cineva raspuns. Tkxwinking

8 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Https://www.facebook.com/......dscreator/
Uite aici creezi.Nu cred ca se plateste.

| strengaritzza explică (pentru Furculingură):

Cum nu crezi ca se plateste? Acolo am vazut ca este o pagina. A ta este? Ti'ai facut si tu anunt cumva?

| Furculingură a răspuns (pentru strengaritzza):

Nu nu mi-am facut.Si nu nu este pagina mea.Este pagina fetei care mi-a dat link-ul mai demult.

| strengaritzza explică (pentru SakoChan):

Si iar pun intrebarea. Trebuie platit? Eu stiam cum se ajunge la creere anunt.

| SakoChan a răspuns (pentru strengaritzza):

Da trebuie platit.

| Gica_Gica_1975 a răspuns:

Oferta speciala iunie 2014
ap 2 cam dec. 1 fam cu 1-2 copii 100 lei zi tel 0722 456 658

| Gica_Gica_1975 a răspuns:

Oferta speciala iunie 2014 ap 2 cam dec. 1 fam cu 1-2 copii 100 lei zi Gr. 2 per. 70 lei zi tel 0722456658.