| vulpitza_9738 a întrebat:

Cum pot sa fac credite pe imvu? Inafara de metodele cu catelul, yearbook si invitatiile pentru ca le stiu si faza cu invitatiile nu mi-a mers niciodata.Stiti cumva alte metode de a-mi face credite, fara sa platesc cu bani reali, normal.

6 răspunsuri:
| Britney13 a răspuns:

Pai poti sa faci cu Rewiew si se face usor dai la Rewiew si dai la si dai jos la ala galben ca nu mai stiu cum se numeste si dupa aia iti arata ceva si bifezi prima casuta de sus si astepti pana iti apare jos verde da sa nu dai x la imvu si primesti asa cate 5 si poti sa faci 2500 pe zi dar trebuie sa ai rabdare sau poti sa faci cu facebook sau cu twitter. exact xum faci cu yeark book.

| Liza0o0 a răspuns:

Ba nu e! numai ca uneori se blocheaza la unele aparate, iar daca ai folosit metode,, ilegale,,, cei de la imvu iti blocheaza contul!
eu il am de 5 ani si nu mi s-a intamplat nimic si mai au si alte fete pe care le stiu(apropp. la inceput, imvu nu era atat de tare, nu prea erau accesorii ca acum, lumea nusi cumpara head, si nu existau skinnuri ) ma rog...
Da la chat now si fa ce iti arata fata aia, verifica mailul cu care ai folosit contul, incearca sa folosesti zilnik yeartbook si mai era ceva cu twiter, dar nu stiu cum trebuie sa o folosesti
Daca o sa cauti,, download imvu tolbar,, o sa gasesti un tolbar... daca il instalezi, iti da automat 1000 de credite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici gasesti cateva metode!
http://www.gbx.ro/member_page.php?id=7649

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca e un virus jocu...nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca e un virus jocu...nu?

| BagOfGames a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba la ce antivirus ai tu ori ce ii virus