| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac o "conferinta" ceva de genu' la yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Actions->Invite to conference si alegi cine vrei sa fie in conferinta.

8 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Da poti!big grin
Intri pe cine vrei de pe mess,
acolo te duci la Action->I nvite to conference si alegi pe cine vrei sa inviti.
Nu-i greu.hee hee
Succesbig grin:*

| cypy a răspuns:

Click dreapta pe cei din lista... si invite them to conferece happy

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand intri pe mess alegi sus la Action, apesi pe Invite to conference si alegi pe cine vrei tu. Dupa ce i-ai ales poti vorbi acolo cu toti.
Nu e greu, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aoleeu, ce usor! Intri pe mess la Action si apoi Invite to conferince pe cine vrei tu.