| Atiii a întrebat:

Cum pot sa fac si eu poze din astea? Primul raspuns corest, Fundaaa! Uite poza http://www.google.ro/......tp?/imgres offset%3D48%26view_mode%3D2%26order%3D9%26q%3Dfavby%253A bigsnake&h=563&w=900&sz=168&tbnid=0HoAF-FzPmEOfM:&tbnh=9 0&tbnw=144&zoom=1&usg=__t6UKc9crH_byiqGbE5uIWgrklFY=&doc id=x8Nz_r0NpdWt5M&sa=X&ei=dLdrUqLXO4jFswb40YDwBQ&ved=0CD AQ9QEwAA

2 răspunsuri:
| Captoresque a răspuns:

Http://www.keepcalm-o-matic.co.uk/

Nu pot să văd poza, ai postat un link foarte lung și nu mi-l copiază calculatorul cum trebuie, dar bănuiesc că asta cauți, nu?

| georgegeorge90 a răspuns:

Intri pe Google Image