| Bizzle a întrebat:

De unde imi pot lua si eu un inel de pus pe degetul mare? Imi dati un link ceva? Inel/Inele ceva de genul acesta : http://www.google.ro/......tp?/imgres view_mode%3D2&h=576&w=1024&sz=81&tbnid=r3lrJGdIkKwyuM:&t bnh=121&tbnw=215&zoom=1&usg=__lvfXZ3H-4IZp1h-7X2V1JxSqfI Y=&docid=oNA9BzTHFCC8MM&sa=X&ei=y_NHUtX8D6rV4QT4woDABA&v ed=0CDUQ9QEwAg
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DaniConstantin a răspuns:

Salut! Nu exista inele speciale pentru degetul mare, din cate stiu eu. Insa poti sa gasesti foarte multe chestii asemanatoare cu cele din poza la absolut orice magazin de bijuterii. Trebuie doar sa cauti modele mai mari, care sa iti incapa pe degetul mare. Bafta la shopping!winking