| Sory a întrebat:

Nu stiti cum pot sa filmez cu webul? De unde il pornesc ca sa filmeze? big grin

5 răspunsuri:
| dicarmencitta1957 a răspuns:

Web-ul meu ii dau drumul cand sunt pe mess, la mine este o poza cu un web jos langa awatar. Dupa ce i-ai dat drumul, pe mess mergi la web-ul care il ai atasat la calculatorul tau si-i dai drumul. Al meu are deasupra o bulina pe care apas si incepe sa functioneze, in acel mom el este gata de facut poze. Dai click pe ea si apare o poza care singura te directioneaza unde sa ti-o atasezi in ''''my document''''aici numai pot sa-ti spun ca nu stiu cum le ai aranjate tu.Este foarte usor de facut poze personale cu web-ul.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar nu o inteleg pe doamna astabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa filmez nu stiu nici eu dar stiu ca sa fac poze.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai in PC o icoana cu o camera de filmat numita VideoCamLook.Intri in ea si apare imaginea cu tine, in stanga ai vreo 4 lucruri apesi pe o camera de filmat si dupa dai start