| r4uL a întrebat:

Cum pot sa ii comving pe ai mei sa imi cumpere un caine ( bichon ).

Răspuns Câştigător
| BiancaGeorgya a răspuns:

Varianta una : daca stai la casa este simplu, nu iti mai dau explicatii la casa.
Varinta doi : stai la bloc, roaga-i pe parintii tai si spune-le ca ai sa ai grija si este un caine mic.
Funda love struckxx:?

3 răspunsuri:
| pure9 a răspuns:

Iti spun cum i-am convins eu pe ai mei. Cu mami a fost mai usor cei drept. Tata a fost cel care a fost greu de convins. Am inceput sa ii scot poze la imprimanta si diferite informatii despre caine. Bichonii nu lasa asa mult par deci asta este un avantaj. II lipeam poze prin camera lui si eram mai atenta cu el, facem curat prin casa, mai luam si niste note bune si ii faceam tot felul de promisiuni. Eu mai aveam si o pisica deci iti dai seama... Dupa cateva saptamana de rugamitinti etc. s-a induplecat si acum il am. Nu stiu ce sa zic fa ca mine pentru ca poate mergelaughing Succes:*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau bichon esti de al meu laughing la mine a durat mult pana sa ii conving am fost mai ordonata note mai bune si asa happy incearcaa