| lorenicamutu111222 a întrebat:

Cum pot sa imi blochez facebook-ul meu?
Primul raspuns corect primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| MishalufLv a răspuns:

Nup poti sa-ti blochezi facebook-ul tau... doar daca vrei sa-l dezactivezi... te duci la Setarile contului>Setari de securitate, si acolo jos scrie Dezactiveaza-ti contul :d sau daca vrei sa blochezi un cont intri la persoana respectiva si apesi pe casuta aia, cum apare pentru setari, apoi dai blocheaza big grin sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| wrath007 a răspuns:

>Logare pe facebook>setarile contului>securitate>dezactivati contul si dace e in engleza Account Settings > Security si jos de tot ai Dezactivate your account. Funda?

| criss1212 a răspuns:

Poate sa il stergi......Pai dai acolo sus (pe linia aia albastra) si dai acolo unde vezi rotita aceea si dai la ''SETARILE CONTULUI'' dai acolo si sus vei vedea 2 optiuni : general si securitate iar tu dai la SECURITATE dupa ce ai dat vei vedea dupa chestile alea DEZACTIVAREA CONTULUI si dai...deci merit funda?

| AdyYingYang a răspuns:

Dai pe meniu (sageata care arata in jos din dreapta pe facebook) si apesi Setarile Contului. Apoi apesi pe Securitate si apesi pe dezactiveaza ti contul cont. Alegi orice si dai pe Confirm si iti scrii parola.