| magie21 a întrebat:

Cum imi pot schimba numele de pe facebook? Raspuns rapid ( primul raspuns corect primeste FUNDA!)

Răspuns Câştigător
| danielutzica a răspuns:

Intri la setarile contului. Apesi acolo unde ai vrea sa te deconectezi si iti apare acolo setarile contului. In acea pagina iti apare nume. Dai click pe el si ti se deschide alta pagina, iti stergi numele pe care il ai si ti-l pui pe cel nou. Daca iti cere parola de la Facebook pentru a salva cele modificate, iti tastezi parola si ii dai salvare modificarile. Sper ca m-am facut inteleasa!

1 răspuns: