| crisbebe a întrebat:

Cum pot sa imi conving mama sa imi serbeze ziua? fac 13 ani si anul trecut nu mi-a serbat-o ca mi-a luat tel(eu am ales)si mi-a zis ca anul asta mi-o serbeaza si acum a zis ca la anul(adica ma refer nu in familie ca asa mi-o face).
FUNDA

1 răspuns:
| ByaNot4youu a răspuns:

O poti ruga frumos, si sa o ajuti la unele lucruri. Si sa aranjezi locul unde se va serba ziua. Eu una asa as face, sau as vorbii cu tata, l-as convinge si sa-r duce el la mama sa-i zicabig grin. Funda?