| Ade28Ade a întrebat:

Cum pot sa imi fac jurnal pe hi5?
cel mai bun raspuns primeste Fundita

Răspuns Câştigător
| Georgyana98 a răspuns:

Http://hi5.com/friend/profile/displayAddJournal.do

aici este jurnalul de pe hi5:) si aici site-ul care ti l-am dat poti sa scrii in el:)

sper ca te-am ajutat:)

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu trebuie decat sa-ti dai niste chestii si gata! Scrii acolo tot ce vrei, poti sa bagi in pagina ta chiar si imagini.Si mai ales poti sa-ti pui pe fundal ceva nemaipomenit, un fundal incredibi. Dar mai bine nu-ti mai zic eu si intri singura!
Sper ca te-am ajutat. bafta. funda?happy

| Noir a răspuns:

Sun fotografia de profil ai si obtiunea "Carnet". Dai acolo si iti faci jurnalwinking

Întrebări recente