| XxMalinutzaxX a întrebat:

Cum fac un jurnal manual? Primul raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| parkour1233 a răspuns:

Iti cuperi un caiet sau o agenda, apoi il ascunzi in dulap sub haine sau in fata de perna.si ai grija ce scrii in el. funda?

4 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Cu mana!

| XxMalinutzaxX explică (pentru MoneyMoney):

Mda mi-ati niste rasp bunde de ma doare capu'. Daca nu vreti sa rasp taceti decat sa scrieti altceva phbbbbt

| parkour1233 a răspuns:

Pai iti poti cumpara un o agenda si pe fata agendei pui o foaie alba o lipesti si scrii cu un marker,, Jurnal,, si apoi scrii ce vrei in el si il ascunzi unde vre tu.Sau iti iei o agenda si ii poti pune o coperta si nu isi da nimeni seama ca e jurnal funda? tongue

| 123456numelemeu a răspuns:

Pei daca ai windos sapte apesi dublu click si nou > si iti apare acolo un document cu parola in care scrii. ori daca ai alt windos
nu merge