| Giuly_3112 a întrebat:

Cum pot sa imi fac o galerie cam ca si a ei http://www.just-miley.co.cc/?

5 răspunsuri:
| LORY a răspuns:

Asta inseamna sa iti faci un site.

Pe site-ul pe care l-ai scris, in dreapta, scrie "informatii despre site"; acolo la contact ai 2 adrese de mail unde poti sa contactezi adminul site-ului. trimite un mail adminului pentru a afla mai multe detalii si poti sa intrebi si cum au facut site-ul.

Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Giuly_3112 explică:

Daca nu sti nu raspunde!

| DeMentaa a răspuns:

Nu stiu

| julia_6595 a răspuns:

O sa-ti raspund cu o intrebare.
La ce iti trebuie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca nu poti! adica e site doar cu vedete!

dar, banuiesc ca e suficient pentru tine asa ca contacteaza adminul pentru mai multe detalii:-)