| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac si eu un nou idi, am ancercat dar nu am reusit, puteti sa ma ajutati?

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Www.mail.yahoo.com si dai la sign up.

cami
| cami a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/......gistration

Si acum iti scrii datele.

| Criiss16 a răspuns:

Www.yahoo.com

Intri acolo, apoi dai la sign up.Trebuie sa completezi acel tabel.Nu e greu chiar de loc. O sa te descurci.

Succes!:)

| vyol3ta a răspuns:

Scz, imi pare rau dar @softCristi ti-a spus ce trebuie sa faciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, deschizi yahoo messenger si dupa parola si id scrie Get a new yahoo id. Da-i clik pe ala si de aici te descurci singura, iti faci un id pui o parola cumpletezi un nume etc.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu

| Anghelinei_Mihaela_Mya_1999 a răspuns:

Nu inteleg nu merge am incercat