| BiancaPitic a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numele pe facbook?
Funditssa la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi https://www.facebook.com/editaccount.php?ref=mb&drop,iar mai apoi sa modifici campul "Name" cu numele ales de tine.
Succes! :)

5 răspunsuri:
| aia a răspuns:

Eu nu am putut sal in schimb am dat acl la setari dar tot asa mi'l lasa si asa mi-am facut alt contlaughing

| AmNNNeZ1k a răspuns:

Se poate schimba. dai la "contul meu" in dreapta sus, "account setting" si gasesti acolo. Funda?:X:X

| razvan96boss a răspuns:

Scrie in dreapta sus profilul meu-editeaza profil si gasesti acolo.

| Tania a răspuns:

Uf nu stiu si eu vreau sa stiu, dar imi zice ca este deja numele meu real cand vreau sa il schimb asta e. Poate nu merge.sad

| Anne79 a răspuns:

Dai click pe "Contul meu" sus in dreapta...si dupa dai click pe "setarile contului" si acolo vei gasi "Numa de utilizator"...
Funda?