| PinkiedotZz a întrebat:

happyyeeey am o noua intrebarelaughingma rog deci am hi5 ca trei sferturi dintre copii si as cam vrea sa imi schimb numele ma rog intelegeti voi cum se face? raspuns rapid cel mai bun raspuns funditSsa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rihanna18 a răspuns:

Deci...

scrii pe google hi5.asa.intri si iti apare contul tau

dai la "profilul meu "
si un pic mai jos trebuie sa scrie "editare profil" dai clik

si unde scrie "simplu" scre"prenume...nume"

il schimbi cum vrera inimioara ta

si dai "salvare profil"

sper ca te am ajutat :*

3 răspunsuri:
| Alexandra. a răspuns:

Aaa... vrei un sfat bun? Mai bine te bagi pe FaceBook. E mult mai usor de folosit, merge mai repede, pe scurt este mai eficient.
Succes!

| marius577 a răspuns:

Dai pe coloana din stanga la editare profil si dupa aia iti scrii tu ce nume vrei.

| Roooxy a răspuns:

My Profile/Edit My Basic Info/Basic/First Name=>Numele tau in optiuni
dar daca e vorba de linkul http://pinkiedollz.hi5.com nu poti:)
Sper sa intelegi:)