| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Cum pot sa imi schimb parola pe farmerama?

Răspuns Câştigător
| W1z4rd a răspuns:

In primul rand,salut! In al doilea rand,ca sa iti schimbi parola trebuie sa accesezi sectiunea "Optiuni"(putin mai sus de imaginea fermei tale, in dreapta optiunii "Forum" si in stanga optiunii "Logout").In continuare, pe pagina aparuta dai click pe butonul "Date de cont". Apoi urmezi instructiunile afisate si urmezi pasii descrisi.Bafta!winking

3 răspunsuri:
| Ţiiţţţu a răspuns:

Sti esti ft nesi mersi mult pentru ce mi-ai facut chiar nu m-am asteptatsadsad iti multumesc ft mult

| cata1278 a răspuns:

Stiu eu. da-mi contul si o schimb eu

| Cosmin_Marusca_1974 a răspuns:

Cum sa schimb parola la farmerama