| MadaTeIntreaba a întrebat:

Cum schimb parola pe farmerama?

Răspuns Câştigător
| MylifeBaby a răspuns:

Dai la date de cont apoi dai la nume utilizator nou parola noua, parola noua (repeta), parola actuala apoi primesti un email de confirmare a noii parole asta e tothappy fundita?batting eyelashes

| MylifeBaby a răspuns (pentru MylifeBaby):

Mersi pentru funda love struck

4 răspunsuri:
| ionutzRap a răspuns:

Optiuni => Date de Cont => si acolo modifici ce vrei va trebui sa primesti un eMail de la ei pentru a accepta schimbarile

| IchigoFullbring a răspuns:

Dai la optiuni si schimbi adresa de email nu stiu daca merge sa lasi aceeasi adresa ca nu am incercat,ei iti trimit un email pentru a confirma adresa de email noua si mai jos iti zice sa dai click pentru a va modiifica usernameul sau parola, nu am nev de fundita sau altceva, mult noroc!

| Andrey9zg a răspuns:

Dar pentru noua versiune unde dai?