| dididiana a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb parola la farmerama?

4 răspunsuri:
| Stefania96dfg a răspuns:

Nu poti, id si parola sunt cele pe care le ai si la mess! daca iti schimbi parola la mess cred ca merge si la ferma! nu stiu sigur!

| Deni0919 a răspuns:

Salut...uite:dai acolo sus in partea stanga a ecranului optiuni, dupa aia date de cont, iti bagi mailul, iti intri pe mail, deschizi fisierul,(si daca imi aduc bine minte...)dai inca o data pe date de cont iti scrii acolo parola dai ce mai trebuie pe acolo, iti intri iar pe mail il deschizi fisierul trimis de ei si gata! uite ceva ce o sa te ajute daca nu ai inteles:http://ro.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=12241.succes

| KIibrDM a răspuns:

Iti poti schimba chiar foarte simplu
Te bagi sus la bara aia unde scrie lvl gologani etc.,selectezi optiuni
si este acolo editare acount,click pe date de cont acolo ai un email schimbal pe acela care il folosesti dupa aceea primesti un email dai confirmarea, si dupa, tot acolo unde te-ai bagat la farmerama poti sa iti modifici datele, nu mai trebuie sa iti apara nici un e-mail ci direct schimbarile.

bafta!

| crystynaa a răspuns:

Eu am inkerkat asa cum ziekti dar nu imi merge.crying