| yleana_9727 a întrebat:

Cum pot sa inchid accesul pe blog la o persoana ca persoana respectiva sa nu imi mai vada blogul?

3 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Citeste tot articolul http://lucruri-spontane.blogspot.com/2010/02/ce-inseamna-spam.html poate te va ajuta.

xoxo, mary :|

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Poti sa banezi Ip-ul happy in functie de blogul pe care-l ai, dar e destul de greu pentru ca in cazul RDS fiecare utilizator nu are IP dedicat, adica daca o sa banezi un IP s-ar putea sa banezi inca 1000 pe langa el :p

poti sa-ti schimbi adresa blogului daca e free.etc.

| jocuri888 a răspuns:

Mai intai aflai ipul mi se pare ca daca iti lasa comentarii iti apare si ipul lui apoi baneazal

Întrebări recente