| PandaGirl a întrebat:

Buna TPU? Cum pot bloca accesul unei persoane pe blogul meu? Este un blog pe blogspot. Vreau ca toti ceilalti oameni ce se uita pe blog sa il poata vedea, dar acea persoana nu.

Fundita!

Răspuns Câştigător
| KentON a răspuns:

Forte simplu pentru ca esti moderator sau administrator pe blog poti afla ip_urile c au intrat pe glob si nickurile care au fost folosit dp acel ip apoi dai ignor la ip respectiv si acel ip va avea acces restrictionat pe blogul tau>>>Funda?