| floripufi a întrebat:

Cum pot sa insult pe cineva fara a folosi vorbe urate?

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Atinge-l unde-l doare cu cuvinte cu subinteles

9 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ironia este de departe cea mai buna armawinking Prostii injura si desteptii ironizeaza big grin Ironia doare si mai tare happy

| EmaS a răspuns:

Ignorandu-l.

| XxRoyalxX a răspuns:

Pur si simplu razi ( te prefaci ) atunci se va enerva la culme incat se va inrostii si tu sa te uit pe pereti pe astea pe sus si sa razi va exploda!

| iEmonel a răspuns:

"Inteligenta fuge dupa tine, dar tu esti mai rapid ca ea."
"Te-ai nascut prea repede."

| DleUndercover a răspuns:

IgnoranduL cu desavarsire

| Andrada003 a răspuns:

Nu mai vorbi cu el!

| Birjaru a răspuns:

Baga-ti ****-n acel cineva! Asa fac barbatii adevarati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Depinde cât de dezvoltate ai vocabularul şi capacitatea de a fi ironic. Pentru dezvoltarea vocabularului trebuie să citeşti cât mai mult, dă click aici http://lecturirecenzate.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a atinge unde doare e ca si cum te ai cobora la nivelul lui
si e cea ce vrea
ti am raspuns mai devreme
bafta