| danaalexa a întrebat:

Cum pot sa ma conectez la un server de pe internet gata format la jocul Counter Strike? Trebe sa platesc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti.Ca sa te conectezi dai pe find server-favorites-click dreapta-introduci ip sau numele serverului-enter.Asa o sa ti se salveze si cand o sa ai nevoie de serverul respectiv dai doar dublu click pe server si gata se conecteaza(daca serverul este aprins).

| PeRy_5365 a răspuns:

Cel imi simplu! Intri in cs apesi ` de sub esc. SCrii acolo connect si cauti pe google servere de cs. dai copy la nume si paste in consola!