| DaDuSH a întrebat:

Cum pot sa ma dau peste cap in spate? eu cand am dau am impresia ca am sa imi rup gatul, si mi-e frica sa o fac, exista vreo metoda sa ma pot da fara sa imi rup gatul?

2 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

Da, daca ai incredere ca nu vei patii nimic si pinzi putin curaj, o vei afce; apoi o sa incerci din noi si gata! va fi simplu, ai grija oricum happy succes!

| badeacorina74 a răspuns:

Trebuie sa faci mai intai cu ajutor pe nisip si sa fie putin abrupt. Apoi incerci sa o faci singur pentru ca te vei obisnui