| Kayn221 a întrebat:

Pot sa imi ingros cumva gatul? E foarte subtire si da impresia ca am capul foarte mare.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi? Exact ce spuneam!
Va trebuii sa nu mai amnaci prostii si sa ai 3 pmese principale pe zi, cu minim 1000 calorii fiecare! Adica, sa manaci santos, dubland cantitatea de mancare, pentru ca, manacand putin cum manaci acum, nu vei depune nici un gram pe tine.
Ca sa nu-ti mai fei greata, nu mai manaca porcarii (cipsuri si alte prajeli).
Mananca 3 mese principale pe zi, consistente si 2 bustari intre mesele principale.
Vezi meniuri calorice pe internet!
Si lasa naibii chispusirile, ca nu-s nici bune si nici sanatoase!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Numaidaca manaci destul de mult, ca sa te mai ingrasi! Doar asa poti pune ceva carnita pe gat.

| Kayn221 explică (pentru Violleta2022):

Incerc. mananc continuu si abia se pune ceva. am metabolismul foarte ciudat si parca slabesc cand mananc

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kayn221):

Evident ca nu manaci ce trebuie, cat trebuie si mai ales la cate ori ai mesele!
Scrie-ne aici ce mananci la fiecare masa si mai ales cat mananci!

| Kayn221 explică (pentru Violleta2022):

Nu am un regim anume, mananc tot felul de prostii. de la chips-uri la fripturi/salate. Foarte mult nu mananc, m-am obisnuit sa mananc putin si ma satur repede. daca incerc mai mult mi se face greata.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kayn221):

Vezi? Exact ce spuneam!
Va trebuii sa nu mai amnaci prostii si sa ai 3 pmese principale pe zi, cu minim 1000 calorii fiecare! Adica, sa manaci santos, dubland cantitatea de mancare, pentru ca, manacand putin cum manaci acum, nu vei depune nici un gram pe tine.
Ca sa nu-ti mai fei greata, nu mai manaca porcarii (cipsuri si alte prajeli).
Mananca 3 mese principale pe zi, consistente si 2 bustari intre mesele principale.
Vezi meniuri calorice pe internet!
Si lasa naibii chispusirile, ca nu-s nici bune si nici sanatoase!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la sala si faci exercitii de spate. Si gatul are muschi si cresc odata cu aia. Sau te ingrasi.
Daca tot te intereseaza de ce zic altii, taieti din cap.