| filaret03 a întrebat:

Cum pot sa ma tung asa mai fain ca m-am plictisit sa ma tung in v plssss ziceti-mi

3 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Cum adică "să mă TUNG"!?!?!?!? ce înseamnă TUNG se poate afla sau rectifica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In v? cum adica? la spate sa fie in v? pai depinde de forma fetei tale, de ce ti se potriveste. si daca te prinde bine freza asta eu zic sa nu o schimbi. eu cand ma plictisesc de parul meu atunci ma vopsesc si incerc diferite coafuri de pe youtube (dinalea ce se fac in maxim 5 minute). eu aleg asta pentru ca sunt cam traumatizata de coafor...bafta!

| cosmin333 a răspuns:

In v m-am tuns si eu acum 6 sau 7 ani happy incearca sa il lasi mai lung si sa te duci la un salon sa ti-l aranjeze in diferite moduri care tie iti plac.Incearca sa iei un exemplu din lumea mondena sau ceva...

Întrebări recente