| Loveyourself a întrebat:

Cum pot sa-mi personalizez tricourile "scriindu-mi" numele pe spate?

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Pai cam asta inseamna personalizare.
insa poti pune si alte diverse desene, simboluri, etc.
uite un site de unde te poti inspira:
http://www.tricouri-personalizate.eu/

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Dacă în oraşul tău există Carrefour sau Mall mergi acolo la magazinul de accesorii personalizate.
Poţi personaliza orice : căni, brelocuri, calendare, tricouri, etc.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi ca pe site-urile de personalizare a tricourilor scrie personalizeaza-ti tricoul si dupa ce ti-ai ales modelul de tricoul pe care vrei sa il personalizezi acolo scrie personalizare fata sau spate. Sper ca te-am ajutat!

| kameleonic a răspuns:

Te duci cu modelul la un magazin de printat! sau online : http://www.franz.ro/index.php?imprimari=tricouri-personalizate

| BruthalHeart a răspuns:

Poti merge la o firma care scrie pe tricourile sau pun imagini