| PurpleDots a întrebat:

Bunahappy VA ROOOOG de unde pot gasi in bacau vopsele pentru tricouri(vreau sa imi personalizez tricourile) happy FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

De al piata
fundita? plz sunt noua si nu prea am

1 răspuns:
| andreea_7473 a răspuns:

Gasesti la magazinele de arta plastica:
http://www.picturaonline.ro/shop/culori/08-culori-textile/cat_20.html
Dar.sunt destul de scumpe si nu tin foarte bine la spalat.

Iti recomand mai degraba sa comanzi tricouri personalizate cu ce vrei tu. Acestea sunt imprimate printr-un procedeu special care face ca imprimeul sa tina mult timp la spalat. Si o sa arata exact cum vrei tu. Incearca la www.sheepses.ro