| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg contul pe FaceBook, Hi5 si Yahoo! Messenger? fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

FaceBook - Dai la "Contul meu" de unde mergi la "Setarile contului" si pe prima pagina care iti apare la "Setari" jos de tot este "Dezactiveaza contul" dai acolo si o sa te intrebe daca vrei asta.acolo bifezi un motiv pentru care nu mai vrei cont pe facebook si dai "Confirma"

Hi5 - In partea dreapta sus scrie cont.intri acolo,apoi dai pe anulare cont, scrie adresa de mail si parola, apoi dai din nou anulare cont si gata

Yahoo Messenger - Https://login.yahoo.com/......nfig/login

Te loghezi si urmezi instructiunile.Id-ul se va sterge in 90 de zile din lista prietenilor.

Succes. :-x

6 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Dar de ce vrei sa ti le stergi?

| wizopo a răspuns:

Usor laughing

| zanesiprintese a răspuns:

La messenger trebuie sa-ti stergi cu tot cu adresa de mail

| мίяωηα a răspuns:

Intra pe facebook de exemplu in setari si acolo trebuie sa-ti apara editare profil
Te uiti pe toata pagina si undeva trebuie sa scrie stergerea contului.
Intra pe hi5 si dai la cont acolo trebuie sa scrie stergere profil.
Iar la messenger nu prea stiu.

| DjMiha a răspuns:

Contul de yahoo nu poti sa il stergi...pe cel de facebook dai la setari-editare profil-stergerea contului.pe cel de hi5 nu fundita?

| NotYet a răspuns:

Intra pe facebook de exemplu in setari si acolo trebuie sa-ti apara editare profil
Te uiti pe toata pagina si undeva trebuie sa scrie stergerea contului