| Cortex a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg din prietenii de pe facebook?** funda!

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Intri in contul persoanei respective dai un click pe prieteni si dai la ''sterge din lista de prieteni'' funda?

3 răspunsuri:
| ღLiFeHaSMeAiNgღ a răspuns:

Dacă doriţi să eliminaţi un prieten, navigaţi la profilul persoanei şi faceţi clic pe Remove "de la prieteni", link-ul din partea de jos a paginii. Dacă selectaţi această opţiune, vei fi eliminat din lista de prieteni a persoanei, de asemenea.

| aDiDaSxD a răspuns:

Dai pe prietenul pe care vrei sa il stergi si vezi ca scrie undeva in dreapta prieteni dai pe ala si jos scrie 'sterge din lista de prieteni'' dai pe ala si se sterge
Funda?

| myryam02 a răspuns:

Buna! pai te duci la persoana pe care vrei sa o stergi la(profil)si unde scrie prieten (in dreapta sus ) dai pe acea rubrica si o sa iti aparat mai multe subpuncte acolo dai pe,, sterge din lista de prieteni''. si gata! funda? sau vot te rog >>.