| Belieberbelieveinbieber a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama mea sa imi ia iphone?
stiu ca suna stupid!
FUNDA!

7 răspunsuri:
| Cristina11r a răspuns:

Paii... ai putea sa ii spui ca vei invata mai bine, dar nu merge doar cu vorbe ...trebuie sa pui asta si in practica.
Sau ai putea sa ii spui ca vine Craciunul si cu ocazia asta ai merita si tu un cadou.
Daca rezultatele scolare nu sunt asa de bune, ii poti spune ca anul viitor vei munci mai mult...
Cam atat... nu prea mai am idei laughing
Sper sa o convingi :*

| Ykz a răspuns:

Bună.

Păăi, nu e vorba de convins. Demonstrează mai întâi că poţi avea grijă de un telefon ca ăsta. Vezi că iPhone, nu este ca un Nokia 6300 de exemplu, să-ţi cadă şi doar să se zgârie. Dacă iPhone-ul l-ai scăpat pe jos, chiar şi din greşeală e urât, pentru că reparaţiile costă ceva şi nu ar avea rost să îţi ia un iPhone şi peste 2 luni să nu-l mai ai.

Am avut eu iPhone Mini happy, era alb. şi nici 3 luni nu l-am ţinut. Mi-a căzut la şcoală pe hol şi s-a dus dracu'.

Ai grijă :*.

| valentino52 a răspuns (pentru Ykz):

Iphone Mini n-a existat niciodata poate te referi la vreun Ipod nano sau ceva... desi ma indoiesc.

| Ykz a răspuns (pentru valentino52):

Aşa scria pe spatewinking. Dar nici eu nu am crezut laughing, dar na. am zis că aşa scria acolo thinking

| 12789 a răspuns:

Poti sa fii cuminte o perioada, sa iei note mari, sa o ajuti prin casa, sa incepi sa strangi si tu bani pentru el si asa il vei obtine. multa bafta