| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa schimb imaginea de fundal pe Ladypopular?batting eyelashes funda si vothappylove struck

Răspuns Câştigător
| Snaker a răspuns:

Dai la vezi profil, apoi, deasupra domnisoarei tale, este o rotita cu dinti, langa i.Si alegi de acolo.Succes:*

5 răspunsuri:
| Al3xandru_9065 a răspuns:

Clic dreapta si dai email schimb imag

| Antogirl a răspuns:

Salut.Si eu am cont pe ladypopular.Si mie m-ai fost greu sa descoper. Dar apesi pe poza, iti apare sa adaugi poza si pui care iti place!kiss

| Leah12 a răspuns:

Imagine de fundal?big grin ...Stiu doar cum sa schimb pentru domnisoara fundalul.Profil-Setari si apoi selectezi cum vreibig grin

| Vreausastiu a răspuns:

Intrii pe profilul tau, apoi dai click la setari ( intre "despre mine" si "Random Lady" ) si alegi fundalul. http://g.ladypopular.ro/profile.php?id=19419
kiss