| alexx102428 a întrebat:

Cum schimb imaginea de fundal la tableta? Am o tableta E -BODA? Funda

3 răspunsuri:
| SKillerQSama a răspuns:

Tii apasat pe ecran pana iti apare un folder cu shortcuts, widgets, folders si wallpapers intrii in wallpapers si alegi o poza poti sa alegi din galerie din live wallpaper sau walpaper simplu
. funda

| 1stResponder a răspuns:

Tii apasat pe ecran si iti va aparea. Sau intrii la gadgets si e acolo. Te-am ajutat?

| RobertGaming a răspuns:

Meniu->Galerie->Fotografii->imaginea ta->options->si trebuie sa scrie de background pe acolo. Funda?