| M4RK a întrebat:

Cum pot sa scriu mai repede la tastaturahappy? Voi cum scrieti: repede sau incet?

Răspuns Câştigător
| a2 a răspuns:

Pai eu zic ca scriu repede... uite aici poti testa cat de repede scrii:)) http://romanian-speedtest.10-fast-fingers.com/;)

102 răspunsuri:
| Quicky a răspuns:

53 de cuvinteSpeed test

| Gaby29 a răspuns:

You reached 110 points, so you achieved position 19377 of 26927 on the ranking list

You type 157 characters per minute
You have 31 correct words and
you have 1 wrong words

| fluturash_7074 a răspuns:

Si eu vreau sa învat sa scriu repede

| NiNi43v3r a răspuns:

Eu scriu repede cu 2 degete adica aratatoerele de la maini am incercat cu ambele dar nu prea imi iese

| N3V3R a răspuns:

Frate eu acum tot ce tiam scris m-am cronometrat si am scris in 5 sec deci...

| N3V3R a răspuns:

Eu stiu tastele pe de rost nimic nu ma uit la tastatura asta de obisnuiesti scriu de 12ani la pc

| Stefanuccio a răspuns:

Http://rapidtyping.en.softonic.com/ descarca programul asta si exerseaza cate o ora pe zi timp de o saptamana si ai invatat... funda?

| IonutzuBoss a răspuns:

Eu scriu extraosdinar de repede.Acest mesa a fost cronometrat.a durat 2 secunde 50 de mili secunde!

| IonutzuBoss a răspuns:

Eu scriu extraosdinar de repede.Acest mesa a fost cronometrat.a durat 2 secunde 50 de mili-secunde!

| cosminpanait6 a răspuns:

Mincinosi frate trebuie doar sa inveti unde e fiecare litera eu scriu repede si cu ochii inchisi

| M4RK explică:

Suntem in 2013 deja de atunci am invatat sa scriu la tastatura foarte repede.

| Jasmin15 a răspuns:

Eu scriu simplu adica nici incet nici repede :*